Výroba nábytku

Naše firma se zabývá výrobou a dodávkou těchto typů nábytku - obývací nábytek, koupelnový nábytek, ložnice a postele, kancelářský nábytek, vestavěné skříně a mnoho dalšího. Firma se především specializuje na zakázkovou výrobu nábytku na míru. Moderní, stylový i rustikální nábytek vyrábíme z materiálů lamino, masiv a dýha.

Samozřejmostí je také široká nabídka kování či úchytů od předních výrobců nábytkového kování.

Obývací nábytek

Zakázková výroba obývacího nábytku zahrnuje zejména obývací stěny, šatní skříně, konferenční stolky, policové sestavy, TV a HIFI stolky, jídelní stoly, dřevěný nábytek, stylový nábytek, apod..

  

Výroba koupelnového nábytku osloví zákazníky, kterým nevyhovuje standardizovaná nabídka na trhu. Široký výběr materiálů, originální a neotřelý design a především možnost zhotovení libovolného rozměru a provedení nábytku je ideálním řešením pro každou koupelnu. Koupelnový nábytek vyrábíme především z lamina  nebo MDF, dle požadavků zákazníka. 

Kancelářský nábytek 

Pro firemní klienty vyrábíme kompletní sortiment  kancelářského nábytku jako jsou kancelářské stoly, pracovní stoly, konferenční stoly, skříně, kontejnery, police, úložné a odkládací boxy a jiné vybavení do kanceláří.  Nábytek vyrábíme z kvalitních a odolných lamino desek s ohledem na vysoké zatížení.   

Ložnice, postele a ložnicový nábytek

 Naše nabídka výroby nábytku na míru zahrnuje také postele a ložnicový nábytek z bukového a dubového dřeva, případně z dýhovaných materiálů nebo lamina. Všechny výrobky splňují kvalitativní, technické a hygienické parametry. 

  

Aktuálně

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

  Více informací

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.